Apie mus


Daugiametė
patirtis statybos VERSLEUAB Dignalita dirbantys specialistai savo patirtį gali matuoti nuo 1998 metų, kai buvo pradėti gaminti ir statyti rastiniai namai.

Šiuo metu galime teikti visas statybos - remonto paslaugas - nuo projektavimo, naujos statybos, esamų pastatų renovacijos iki stambių infrastruktūrinių projektų valdymo.

 

UAB "Dignalita" dirba aukštos kompetencijos inžinierių bei statybos vadovų komanda, kuri užtikrina greitą ir profesionalų plataus spektro statybos vykdymą.

Statome ir montuojame įvairius objektus: prekybos centrus, gamybinius pastatus, sandėlius, sporto ir laisvalaikio centrus – pramoninius ar visuomeninius pastatus, atitinkančius aukščiausius šiuolaikinių technologijų, projektavimo ir ekonominius pramoninės statybos reikalavimus.
Įmonėje dirba aukštos kompetencijos inžinierių bei statybos vadovų komanda, kuri užtikrina greitą ir profesionalų plataus spektro statybos vykdymą. Mes turime būtinos kompetencijos ir žinių, kad savo klientams galėtume būti naudingi visuose statybos etapuose – nuo projektavimo ir inžinerijos iki statybų. Tai geriausias ir efektyviausias būdas užtikrinti, kad projektai būtų pastatyti laiku ir neviršijant biudžeto.


Atliekami visi visuomeninių pastatų statybos darbai: nuo darbų vykdymo grafikų sudarymo, specialiųjų darbų subrangovų darbo koordinavimo, kokybės tikrinimo iki pamatų rengimo, sienų mūrijimo, stogų įrengimo, vidaus apdailos darbų atlikimo..

Turime pakankamai reikiamų žinių ir patirties komercinės paskirties pastatų projektavimo, pasiruošimo statyboms ir pačios statybos etapuose, todėl galime pasiūlyti savo kompetenciją kiekvienoje projekto įgyvendinimo stadijoje..


Pastatų ir statinių &
PROJEKTAVIMAS


Mūsų įmonės specialistai yra puikiai įsisavinę 3D modeliavimo technologijų naudojimą – tuo stipriai palengviname darbą projektuotojams, taupome laiko sąnaudas, leidžiame patogiai valdyti informaciją ir analizuoti projektus.

Įmonės kvalifikuotų konstruktorių pagrindinė užduotis - maksimaliai optimizuoti projektavimo ekonominę pusę, nepakenkiant projekto funkcionalumui. Tuo pačiu suteikiant vartotojui galimybę įvertinti ekonomines sąnaudas ne tik projektavimo, bet ir statybos metu

Projektavimo ir konstrukcinės dalies skaičiavimo metu atliekame pilną projekto detalizuotų brėžinių paketą, kas leidžia taupyti ne vien darbo sanaudas ir medžiagas, bet ir laiką. Ruošiant pastatų, konstrukcinių elementų, pramonės objektų, archeologinių, kultūros paveldo ir kitų sudėtingų objektų dokumentaciją svarbu užtikrinti kokybišką darbų atlikimą. Vienas iš pirminių darbų yra esamos situacijos apmatavimas. Šiame etape svarbu išvengti galimų klaidų, kad nestrigtų tolimesni projektavimo darbai.